tbtcreative logo

BLOG

Creative Blog

.

Firmanızı Google haritalar'a kaydedin

Sosyal medya pazarlamasının son derece önemli olduğu günümüzde firmalar tanıtımlarını dijital medya ajanslarından aldıkları bilgiler ile büyütüyor. Bir firmanın sosyal medya profili ne kadar etkili etkili olursa, satışları ve marka değeride o derece yükseliyor. Facebook, twitter, google plus, instagram sosyal medya pazarlamasında kullanılan öncelikle platforlardan. tbtcreative reklam ajansı olarak müşterilerimize sosyal medya desteği sunmaktayız.

Bu iletiyi puanla:
Devamını okuyun
4998 Tıklanma
0 Yorum

Instagram reklam ile satışlarınızı arttırın!

Sosyal medya pazarlamasının çok önemli bir hal aldığı şu günlerde, firmalar reklam paylarını arttırmaya başladı. Özellikle internet üzerinden satış yapan veya marka değerini arttırmak isteyen işletmeler sosyal medya pazarlamasına önemini daha da arttırıyor. Bildiğiniz üzere Google Adwords en kolay pazarlama yollarından birtanesidir. Bundan sonra ise reklam verilebilecek diğer sosyal platformlar yer alır.

Bu iletiyi puanla:
Devamını okuyun
5742 Tıklanma
0 Yorum

En İyi 50+ Ücretsiz Lightroom Eylemleri

Çoğu tasarımcılar, ticaretin ana araçlarından biri olarak Photoshop programını kullanır. Photoshop, fotoğraf düzenleme ve hayal dünyamızla buluşma konusunda oldukça güçlü araçlara sahip ve önümüzde neredeyse sonsuz bir uygulama olanağı var. Fakat aynı zamanda Adobe'un ellerinden çıkan ve Photoshop'tan daha pratik bir program daha var: Lightroom.

Şurada etiketlendi:
Bu iletiyi puanla:
Devamını okuyun
8838 Tıklanma
0 Yorum

100+ İleri Düzey Photoshop Öğreticileri

Kuşkusuz en iyi tasarımcılardan yeni başlayanlara kadar, tüm tasarım dünyası dahilerinin vazgeçilmez dayanağıdır Photoshop. Elbette başka programlar, kendilerini sürekli geliştirerek Photoshop'a rakip olmaya ve yeni araçlar yaratarak güçlü bir alternatif olmaya çalışıyor. Yine de akıl almaz tasarımlar Photoshop odalarında şekillenmeye devam ediyor. Programın bu kadar güçlü bir topluluğa hitap etmesinin iyi yanlarından biri de, yeni başlayan ya da ileri düzey kullanıcıların işini kolaylaştıracak yardımcı derslerin fazlalığıdır.

Şurada etiketlendi:
Bu iletiyi puanla:
Devamını okuyun
8632 Tıklanma
0 Yorum

50+ Ücretsiz Photoshop Eylemleri

Photoshop programında basit birkaç eylem uygulamak için saatlerimizi harcıyoruz. Kaybettiğimiz zaman daha çok ne yapacağımızı bilmemekle, fotoğrafa uygun eylemin ne olacağına karar vermek arasında geçiyor. İşte bu noktada, ücretli ya da ücretsiz hazırlanmış photoshop eylemleri devreye giriyor. Hazırlanmış bu koleksiyonda, 50 çeşit kullanmaya hazır eylemler bulacaksınız.

Bu iletiyi puanla:
Devamını okuyun
8123 Tıklanma
0 Yorum

Türkçe Karakterlerin HTML ve ASCII Karşılıkları

Karakter kodlaması UTF8 olmayan dosyalar ya da Türkçe karakter desteklemeyecek biçimde kodlanmış yapılarda yaşadığınız karakter problemini daha hızlı aşmak adına, Türkçe karakterlerin HTML ya da ASCII karakter karşılıklarını kullanabilirsiniz.
Şurada etiketlendi:
Bu iletiyi puanla:
Devamını okuyun
7544 Tıklanma
1 Yorum

20 Özgür Çizilmiş (Ücretsiz) Yazı Tipi

Son dönemlerde sıkça karşılaştığım serbest tipografi ağırlıklı logo çalışmalarından sonra daha fazla ilgi alanıma giren özgür çizilmiş yazı tiplerinin sıcak, samimi, zarif ve gelin görün ki ücretsiz olanlarını bir koleksiyon haline getirmişler. Karşılaştığım bu nadide eser, tahmin edeceğiniz üzere behance ve dribble arşivlerinden.

Şurada etiketlendi:
Bu iletiyi puanla:
Devamını okuyun
7922 Tıklanma
0 Yorum

25+ İlham Kaynağı Marka Sunumları

Markalaşma, tüm sektörler için hayati önem taşır. Gerçekçi olmak gerekirse, tüketiciler ürün ve hizmetleri denemeden önce markanın ve marka sunumlarının önemini dile getirmişlerdir. İşletmenizin marka sınıfındaki başarısı, insanların hizmetinizi ya da ürününüzü tanımasında önemli rol oynar. Bu süreçte yapılacak yanlış hamleler size, diğer pazarlama stratejilerinizde başarısızlık olarak geri döner.

Şurada etiketlendi:
Bu iletiyi puanla:
Devamını okuyun
8362 Tıklanma
0 Yorum

30+ Yüksek Kalitede Ücretsiz Yazı Tipleri

Artık tasarımcılar, tipografik tasarımlara daha fazla veriyor. Yazı tiplerinin her geçen gün daha da kaliteli ve estetik bir hâl alması, bu eğilimin sebeplerinden biri olarak düşünülebilir. Smashingmagazine tarafından derlenen bu koleksiyonda o kadar kaliteli ve etkileyici yazı tipleri var ki, her ziyaret ettiğimde kendimi bambaşka bir dünyada buluyorum.

Şurada etiketlendi:
Bu iletiyi puanla:
Devamını okuyun
6525 Tıklanma
0 Yorum

40+ Yaratıcı, İlham Kaynağı Restoran Logosu

Karşılaştığınız bir kısım çalışmaların birbirine benzediği ve üstünüzde etki yaratmadığı kesin. Bir de, webneel.com'un derlediği 40+ ilham kaynağı logo tasarımlarını inceleyin. Blogun favorisi, dine out, Bridges, Forkwork, The Dining room, Plated ve Blues Feast.
Şurada etiketlendi:
Bu iletiyi puanla:
Devamını okuyun
7242 Tıklanma
0 Yorum